איטום גגות במרכז הארץ

 
איטום הגג באזור המרכז צריך להגן עלינו מפני שני מצבים - קודם כל מחשיפה מוגזמת לקרני השמש בקיץ, ושנית וחשוב יותר - מחדירה של מי הגשמים ורוחות לתוך הבית בחורף. כאשר יש בעיה באיטום של הגג, אנו נסבול מאד בשתי העונות הללו, שמכסות את רוב הימי השנה. על כן, כדאי ורצוי מאד ליצור קשר עם חברת איטום גגות במרכז שתוכל להגיע ולספק לכם את השירות הנדרש. חברה מקצועית כמו חברת מאסטר גגות, בהחלט תשמח לספק לכם את הסיוע הנדרש בתחום.
 
 
 
איטום גג
 
 
 
בית עם גג רעפים
 
 
 
איטום גגות רעפים
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 

מהן ההשלכות של איטום גג בעייתי במרכז?

 
 
● נזילה לתוך הבית - קודם כל, רצוי מאד לבצע עבודות של איטום גגות במרכז עם חברה מקצועית, משום שאם יש לכם בעיית איטום, הרי שאחת הסכנות הברורות היא שתהיה נזילה ישירות לתוך הבית שלכם. חשוב להבין שהנזילה ממש עלולה לגרום לשיטפון. אם הנזילה תגיע לתקרה ולא לקירות - המים יתחילו פשוט לטפטף פנימה לבית שלכם וליצור שלוליות של ממש, ואתם תהיו בבעיה רצינית מאד. הפתרון לבעיה הוא כמובן להזמין גורם מקצועי כמו חברת מאסטר גגות, ואלו יוכלו לטפל בנזילה במהירות, לאטום לחלוטין את הגג שלכם, ולמנוע מהנזילות הללו לשוב. הדבר שומר גם על איכות החיים שלכם - ומונע נזקים חמורים יותר לדירה.
● התפתחות של עובש - בעיה אחרת, נפוצה עוד יותר כתוצאה מבעיות איטום בגגות, היא הבעיה של עובש שמתחיל להתפתח בתקרה ובקירות .כאשר יש נזילות בתוך הבית, לא תמיד בהכרח זה יגרום לטפטוף, אבל כמעט תמיד תתחיל התפתחות של עובש. העובש הוא בעייתי מכמה בחינות. קודם כל - הוא פוגע מאד באסתטיקה של המבנה שלכם ומוריד מאד את ערכו. מעבר לכך, לעתים קרובות העובש אף מדיף ריח רע. מעבר לכך והמסוכן ביותר הוא שלעתים שאיפה של עובש בכמויות גבוהות עלולה להיות רגילה, וידוע שאם למשל יש נזילה והתפתחות של עובש בחדר הילדים - חובה לטפל בכך כמה שיותר מהר. מהסיבה הזו, מומלץ כמובן גם ליצור קשר עם חברת איטום גגות במרכז שתספק לכם פתרון יעיל לבעיה.

 

האם נדרשת הגנה גם בקיץ?

 
 
 
בהחלט כן! אמנם פירטנו בעיקר בעיות הקשורות לחורף הישראלי שהתוצאות שלו עלולות להיות קשות, אבל כדאי לזכור כי שירותי איטום גגות במרכז נדרשים גם עבור הקיץ. חדירה מוגזמת של קרני השמש תגרום לכך שאתם תהיו תלויים יותר במערכות מיזוג, ותגרום לכם לבזבז יותר כסף על הוצאות החשמל וחבל שכך - כשאתם יכולים פשוט ליהנות מאיטום איכותי לגג.