איטום גגות רעפים

 
אם אתם מרגישים שאתם יושבים תחת גשם בלתי פוסק בגלל גג דולף או אם אתם חוששים שהגג לא יעמוד בגשמים שיבואו החורף, פנו אלינו!
איטום גגות רעפים על ידי מקצוענים – זה בדיוק מה שאתם צריכים.
חייגו עכשיו אלינו 073-7841692 וצוות המומחים של מאסטר גגות ואיטומים ישמח לעמוד לשירותכם.

איטום גג רעפים – כך עושים זאת נכון

איטום גגות הוא עבודה מורכבת שדורשת קודם כל ידע נרחב בתחום האיטום, כמו גם התמחות מיוחדת בתחום של איטום גגות. כשמדובר באיטום גג רעפים זה הופך להיות מורכב עוד יותר ומחייב ידע שמגובה בניסיון בשטח.

וכל כך למה?

כי איטום גגות רעפים מצריך גם אבחון נכון של הבעיה וגם טיפול נכון בה, באמצעות שיטות האיטום הנכונות וחומרי האיטום המתאימים ביותר.

כך למשל:

  • לא כל נזילה מגג רעפים מצריכה החלפה של כל הגג. אם מדובר בנזילה מקומית, הרבה פעמים אפשר לתקן אותה בקלות, אם באמצעות תיקון מקומי של הרעף או החלפתו באחר, ואם באמצעות חומרי האיטום המתאימים ביותר.
לעומת זאת, יש מקרים בהם חייבים להחליף את כל הגג, בגלל נזילות ממספר מקורות או בגלל רעפים ישנים שעלולים להישבר או אפילו לקרוס. במקרה כזה יש להסיר את הגג הקיים ולבצע איטום מחדש, באמצעות השיטה המתאימה ביותר.
לכן, איטום גג רעפים שישאיר אתכם עם גג אטום לחלוטין ויאפשר לכם לעבור את החורף הזה ואת החורפים הבאים כשאתם מוגנים לגמרי ויבשים – מצריך אנשי מקצוע שיאבחנו את המצב לאשורו ויספקו את הפתרון המתאים והטוב ביותר עבורו.
 
 
 
גג
 
 
 
בית עם גג רעפים
 
 
 
איטום גגות רעפים
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 

שיטות האיטום הקיימות

יש מספר שיטות לאיטום גג רעפים - אחת מהן היא יישום יריעות ביטומניות חזקות מתחת לרעפים, אשר מונעות לחלוטין חדירה של מי גשמים. שיטה נוספת היא שימוש בחומרי איטום פולימריים על בסיס מים המתאימים לאיטום רעפים. היתרון הגדול של השיטה הוא, שהחומרים הללו צבועיים בגוון כתום, כך שהם מתאימים באופן מדויק לצבעם של הרעפים ולא צריך לעבור על שכבת האיטום בשכבת צבע נוספת. למרות זאת, חשוב לזכור ששיטה זו תתאים רק במקרה של טפטוף מקומי.

מחיר איטום גגות רעפים

המחיר של איטום ותיקון גגות רעפים משתנה כמובן בהתאם למקרה, אולם בהחלט ניתן לתת טווח מחירים לא מחייב. החלפה כוללת של גג רעפים יכולה לעלות בין 150 ₪ ל- 200 ₪ למטר רבוע, ואילו איטום גגות רעפים באמצעות יריעות ביטומניות יכול לעלות בין 50 ₪ ל- 70 ₪ לכל מטר רבוע. אם צריך להחליף רעפים, המחיר יכול למאות שקלים לכל 5 רעפים ואם מדובר בתיקון מקומי באמצעות מריחה או יישום של חומרי איטום, המחיר ישתנה בהתאם לחומר ולכמות הנדרשת להשגת איטום מלא.
לקבלת הצעת מחיר מדויקת של תיקון גגות רעפים פנו אלינו עוד היום, וקבלו גם הצעה משתלמת וגם התחייבות לביצוע עבודה יסודית על פי כל דרישות התקן ובאחריות מלאה.

חייגו עכשיו 073-7841692 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.