איטום גג רעפים דולף

 
גרים בבית עם גג רעפים והגשם דרך הגג מטפטף?
כנראה שהאיטום נפגע ומשום כך הגשם דולף.
אנחנו כאן לשירותכם – לביצוע איטום גג רעפים דולף בהתאמה מדויקת לגג שלכם.
לקבלת הצעת מחיר ופרטים נוספים חייגו עכשיו 073-7841692
 
 
 
איטום גג רעפים דולף
 
 
 
איטום גג
 
 
 
איטום גג רעפים
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 

איטום גג רעפים דולף

איטום של גגות רעפים הוא לא עבודה של מה בכך. אחרי הכול, הרעפים הם עדינים ויכולים להישבר בקלות, וחשוב ליישם שכבת איטום מספקת על מנת להבטיח שהגשם לא ידלוף. לכן, לביצוע עבודה זו יש לפנות רק אל מומחים בתחום, אשר יש להם ניסיון רב בשטח וידעו לבחור בשיטת האיטום המתאימה ביותר לגג הרעפים שלכם.

איטום גג - כל הדרכים:

  • איטום בחומרים אקריליים – איטום שאם מבוצע נכון יכול לספק תוצאות טובות, רק צריך לקחת בחשבון שהוא יחזיק מעמד למשך זמן קצר יותר מאיטום באמצעות יריעות ביטומניות. למרות זאת, אם העבודה מבוצעת כראוי ובאמצעות חומרי איטום איכותיים – תהיינה לכם בין חמש לעשר שנים של שקט, בעלות נמוכה יותר מעלותה של האפשרות השנייה.
  • איטום ביריעות ביטומניות – יריעות ביטומניות מספקות איטום מוחלט של הגג ומחזיקות למשך תקופה ארוכה. זו אמנם האפשרות היותר יקרה, אבל אם אתם מתכננים להישאר בבית במשך שנים רבות, או רוצים שערכו יישמר ושגם לדיירים הבאים יהיה טוב – כדאי לשקול לבחור באפשרות הזאת.
בכל מקרה, חשוב מאוד שהעבודה תתבצע על ידי אוטמים מומחים בעלי ידע תיאורטי ומעשי כאחד, אשר ידעו למצוא פתרונות בשטח לכל צורך וישאירו אחריהם גג רעפים אטום לגמרי.

דברים שכדאי לשים לב אליהם באיטום גג

כשאתם מזמינים שירותי איטום לגג רעפים דולף, חשוב שתוודאו שמי שמבצע את העבודה מחזיק בתעודת אוטם מוסמך, ושהעבודה מתבצעת רק באמצעות חומרים בעלי תו תקן, זאת על מנת שתוכלו להיות בטוחים, ככל שרק אפשר, שבסיום העבודה הגג יהיה אטום לגמרי. בנוסף, חשוב שתוודאו שבסיום העבודה תינתן לכם תעודת האחריות, שתבטיח לכם ככל שרק ניתן, שאם תהיה בעיה באיטום, יהיה לכם אל מי לפנות.

המאסטרים בתחום איטום גג רעפים דולף

חברת מאסטר גגות ואיטומים מתמחה באיטום גגות בכלל ובאיטום גגות רעפים דולפים בפרט. אנו עושים שימוש בשיטות האיטום ובחומרי האיטום המתקדמים ביותר שקיימים היום בשוק ולאחר סיום העבודה מוודאים שהגג אטום לחלוטין.
אם הגג דולף והגשם מטפטף, פנו אלינו עוד היום וקבלו הצעת מחיר שתאפשר לכם ליהנות מגג רעפים אטום לחלוטין בתוך זמן קצר ובאחריות מלאה.

לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר חייגו עכשיו 073-7841692 או צרו עמנו קשר דרך האתר ואנחנו נשמח לעמוד לשירותכם.