בידוד גג רעפים

 
מתעתדים לעבור לבית עם גג רעפים? כבר גרים בבית כזה אבל קר לכם בחורפים?
הגעתם בדיוק אל המקום המתאים – מאסטר גגות ואיטומים – המאסטרים בבידוד גגות רעפים.
לקבלת הצעת מחיר משתלמת ולהזמנת עבודה חייגו עכשיו 073-7841692

כל מה שרציתם לדעת על בידוד גגות רעפים

ככלל, בידוד גגות בכלל וגגות רעפים בפרט הוא עבודה שצריכה להתבצע במסגרת תהליך הבנייה. לכן, אם אתם מתעתדים לעבור לבית עם גג רעפים, חשוב שתוודאו עם הקבלן שהוא מתקין מערכת בידוד איכותית שתאפשר לכם לחיות בטמפרטורה נכונה במשך כל עונות השנה. אם אתם כבר מתגוררים בבית כזה, ומרגישים שקר לכם מדיי בחורף וחם לכם מדיי בקיץ, כנראה שמשהו במערכת הבידוד נפגם. אם אתם רוצים להיות בטוחים שבעונה החמה או הקרה הבאה עלינו לטובה המצב יהיה שונה – חשוב מאוד שתפנו אל חברה שבידוד גגות רעפים הוא תחום ההתמחות שלה.
 
 
 
בידוד גג רעפים
 
 
 
בית עם גג רעפים
 
 
 
גג מבודד
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 

איך עושים את זה נכון?

כאמור, הדרך הנכונה לבצע בידוד גג רעפים היא עוד במהלך הבנייה. עושים זאת באמצעות הנחת שכבה מבודדת על גבי המשטח שעליו מציבים את הרעפים. על שיטת הבידוד המתאימה והחומרים באמצעותם תתבצע העבודה יש להחליט בהתאם למספר פרמטרים, ביניהם החומר ממנו עשוי הגג, השימוש שייעשה בחדר שמתחת לשכבת הבידוד (עליית הגג) ועוד, ולכן כדאי שההחלטה תתקבל על ידי האדריכל. בין השיטות הקיימות: בידוד גג רעפים BTI, בידוד גג רעפים צמר סלעים, בידוד גג רעפים תקרת רביץ, בידוד גג רעפים פולינום, בידוד גג רעפים קלקר ועוד.
רצוי מאוד שהעבודה שתתבצע תספק לכם גם בידוד אקוסטי ולא רק בידוד מחום ומקור (בידוד תרמי), על מנת שיהיה לכם אפילו עוד יותר נעים בבית.
אם לא בוצע בידוד במהלך הבנייה, או אם משהו במערכת הבידוד נפגם, רצוי לתקן את המצב כמה שיותר מהר, כדי שלא תסבלו מטמפרטורות קיצוניות בתוך הבית. לכן, ברגע שיש לכם חשד שהבידוד נפגע, הזמינו חברה המתמחה בבידוד גג רעפים ותנו למומחים לבצע את העבודה.
חשוב לציין: ניתן בהחלט לבצע בידוד לגג רעפים קיים, אבל – על מנת להשיג תוצאות טובות, חשוב להפקיד את המשימה בידיהם של מומחים, אשר ידעו בדיוק באיזו שיטה להשתמש כדי שיהיה לכם נעים ולבצע תיקון גגות רעפים בצורה ראויה.

חומרי בידוד גגות רעפים

החומרים בהם משתמשים לאיטום גג רעפים הינם כאלה אשר סופחים את הקרינה מצד אחד ומאפשרים לחום שנאגר בתוך הבית לצאת החוצה מאידך. על מנת להשיג את התוצאה הרצויה יש לבחור בחומרים איכותיים המיוצרים על ידי חברות מובילות ועומדים בכל דרישות התקן.

מאסטר גגות ואיטומים לשירותכם

מאסטר גגות ואיטומים מתמחה באיטום גגות רעפים. כל עובדי החברה עברו את כל ההכשרות הנדרשות ומבצעים עבודה יסודית תוך שימוש בחומרים איכותיים העומדים בתקנים המחמירים ביותר.
אז אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם טמפרטורה נעימה בבית בכל עונות השנה – פנו אלינו וניישם על גג הרעפים שלכם את מערכת האיטום הנכונה.

לפרטים ולהזמנת איטום גג רעפים חייגו 052-2311177 או צרו קשר דרך האתר ונשמח לעמוד לשירותכם.