עבודות איטום - מידע ודגשים חשובים

 
מה בעצם התפקיד של עבודות איטום ומדוע מעת לעת יש להזמין מומחים בתחום האיטום לבית או לעסק שלנו? יש לזכור כי המהות של האיטום, הוא בעצם לדאוג לכך שאנחנו נוכל לחיות בצורה נוחה. אם האיטום הוא לקוי, תוך זמן קצר בחורף הקרוב, אתם תשימו לב לרטיבות שמגיעה מהרצפה למטה לכיוון הקירות. הרטיבות יכולה להתבטא לא רק בכתמים שונים בקיר - זה גם יכולים להוביל לשברים ולסדקים, להופעה של עובש מסוכן שלא נעים גם למראה, וכמובן - גם לטיפות מים שיתחילו לנזול מהתקרה וירטיבו את המבנה כולו. מדובר על מפגע רציני מאד, שאפשר למנוע אך ורק אם מקפידים על עבודות האיטום המקצועיות ביותר. הכתובת שלכם, היא כמובן חברת מאסטר גגות ואיטומים, שכן אנו נוכל לספק לכם את עבודות האיטום בהתאם לסטנדרטים הקפדניים ביותר שיש.
 
 
 
קבלן איטום מקצועי
 
 
 
בית עם גג רעפים
 
 
 
קבלן איטום של גג רעפים
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 

מה אנו עושים במסגרת עבודת האיטום?

 
● בדיקה מקדימה - כשחברת מאסטר גגות ואיטומים מגיעה למבנה עצמו, אנו לא מתחילים לגעת בגג שלכם, לפני שאנחנו מבצעים בדיקה מקדימה. הבדיקה המקדימה היא אולי השלב החשוב ביותר בכל התהליך של עבודות איטום, משום שיש לה כמה השפעות שונות. ראשית, היא מאפשרת לגלות מהו המקור של הנזילה, ולטפל בו בצורה נקודתית. מעבר לכך, הבדיקה המקדימה נחוצה על מנת שצוות החברה יוודא על איזה סוג של מבנה וגג מדובר - האם מדובר על גג רעפים או גג מבטון? האם בגג יש שיפוע? אילו עבודות איטום קודמות נעשו על הגג? רק אחרי שהצוות של החברה מקבל את התשובות לכל השאלות הללו ומבצע בדיקה מקיפה - אפשר להתחיל בעבודה, וכמובן שכך היא גם תהיה הרבה יותר מדויקת ואיכותית.
● לא לבחור בעבודה היקרה ביותר - קבלני איטום אחרים שאינם אמינים, מנסים לעתים לדחוף ללקוחות שלהם כל מיני עבודות איטום ופתרונות שהם יקרים מאד, אבל אין בהם בהכרח צורך! כך למשל, השימוש בחומרי איטום פוליאריטניים - מדובר על חומרי איטום שהם אמנם איכותיים אבל גם יקרים מאד, וממילא מתאימים בעיקר לאיטום של אזורים קטנים כמו המרפסת, ולא לאיטום של גגות שלמים. לכן, אנו מקפידים תמיד להמליץ על החומרי האיטום המשתלמים ביותר, בהתאם לסוג הבעיה הקיימת. אם צריך - לפעמים אפילו רק עבודה של זיפות מחדש נחוצה, ולא צריך מעבר! עם זאת, אנחנו לא נבחר בהכרח באפשרות הזולה יותר. כאשר צריך, נמליץ לכם על חומר איטום שהוא איכותי יותר אך נחוץ מאד, כדי שתוכלו לקבל איטום מוצלח לשנים הבאות.
 

ולמי זה בעצם מיועד?

 
שירותי עבודות איטום של חברת מאסטר גגות מתאימה ללקוחות רבים ומגוונים. לחברתנו ניסיון רב בעבודה מול המגזר הפרטי והמסחרי כאחד. לקבלת פרטים נוספים, השאירו פרטיכם בלשונית צור קשר, או חייגו למספר הטלפון 073-7841692, ונגיע אליכם בהקדם לבחון את הבעיה.