פרגולות אלומיניום - כשעיצוב וטכנולוגיה נפגשים

 
מזג האוויר הישראלי הינו נתון לשינוי באופן קיצוני, בין ימי השמש הקודרת לימי הגשם אנחנו מוצאים את עצמנו אל מול שלל פתרונות הצללה והגנה במרפסות הבית שלנו אשר חשופות ומושפעות באופן ישיר ממזג האוויר.
לאחר שנים של בניית פרגולות העשויות עץ וברזל, הוצאות כספיות גדולות הן על הבנייה והן על שימור הפרגולות, הגיע סוף סוף הפתרון הפרקטי ביותר - פרגולה מחומר האלומיניום.
 
 
 
פרגולות אלומיניום
 
 
 
פרגולות עץ
 
 
 
מאסטר גגות
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 

פרגולות אלומיניום - פרטים טכנים

 
כיוון שהחומר ממנו עשויה הפרגולה הינו אלומיניום, היא איננה זקוקה לטיפול שוטף. הפעלתה של הפרגולה הינה קלה ומתאימה לכל בני המשפחה, ניתן לבצע הפעלה ידנית במנואלה או על ידי מנוע חשמלי וכמו כן ניתן לשלב אפשרות של הפעלה על ידי חיישני שמש.
שימוש בפרגולה חשמלית וחדשנית מאפשרת שילוב של ההפעלה עם מערכת בית חכם אשר מהווה מקור שליטה על קביעת זמנים, חיישני גשם ולחות, ועוד
 

עיצוב

 
בנייה של פרגולה מאלומיניום מאפשרת עיצוב אישי על פי בקשת הלקוח וניתן לבצע התאמת צבע לפי המתחם. בניית הפרגולה יכולה להיות מותאמת בצורתה לתנאי המשטח ותכונותיו, כאשר העיצוב וההקמה מתקיימים על מגוון של מתחמים ומשטחים שונים.
 

הצללה

 
בניית פרגולה מאלומיניום מאפשרת את קביעת מידת ההצללה בהתאם לשינויים במזג האוויר כאשר באפשרות הלקוח להתאים זאת לרמת הלחות, הטמפרטורה, המשקעים ובאופן כללי לנוחותו באותו הרגע.
האפשרויות הינן בלתי מוגבלות ומאפשרות שילוב של מתן אור שמש והכנסת רוח קרירה בימי הקיץ החמים ומאידך איטום מוחלט כנגד טיפות הגשם וזאת בעזרת שינוי של זוויות השלבים של הפרגולה.
כמו כן, ניתן לבצע בנייה של פרגולה בעלת זווית קבועה אשר לא ניתנת להזזה מה שגורם להוזלה משמעותית בעלויות הפרגולה. עם זאת, רוב האנשים מעדיפים את יכולת השליטה בשלבי הפרגולה ואת האפשרות לקבוע את רמת ההצללה במתחם על ידי סיבוב של שלבי הפרגולה על פי נוחות הלקוח.
 

חסכון כלכלי

 
פרגולות האלומיניום מאפשרות הפחתה של שימוש במכשירי חשמל ומייצרת ניצול אופטימלי של מזג האוויר למתן אווירה קרירה בימי הקיץ וחימום על ידי השמש בימי החורף הקרים.
האפשרויות המגוונות מפחיתות באופן משמעותי את ההוצאות הכלכליות שאנו צורכים בימי הקיצון של עונות השנה.
 

מתחם

 
אפשרויות הבנייה של פרגולות אלומיניום הינן רבות ומגוונות, ניתן לבצע בהן שימוש במרפסות, קירוי מתחם, מתקני ספא, גינות, קרוואנים, יחידות דיור וכדומה.
בניית הפרגולה יכולה להתבצע בשלל ובמגוון צורות כגון: מאונך, אלכסון והכל בהתאם לבקשת הלקוח.
 

פרגולות אלומיניום - הפתרון המושלם

 
כיום שימוש בפרגולות כפתרון הצללה של שטחים גדולים במרפסת או בגינה הינו מוכר ונפוץ,
אצלנו ב"מאסטר גגות ואיטומים" הפכנו את הפתרון ליעיל יותר, עמיד יותר והכי חשוב נוח יותר ומתאים לכל לקוח. עם ניסיון עשיר בתכנון, ייצור, ובנייה של פרגולות כמו שקיים אצלנו השמיים הם הגבול.
אז אל תמעיטו בחשיבותה של הפרגולה ואל תתפשרו בבנייתה.