קבלן איטום איכותי - עם מאסטר גגות ואיטומים

 
התפקיד של קבלן איטום זה בעצם לתקן עבורכם כל בעיית איטום שקיימת בבית שלכם - כך שאתם תוכלו לחיות בצורה נעימה, עם אפס סדקים, אפס רטיבות, ואפילו ללא חרכים קטנים שנוצרו כתוצאה מרטיבות. זה נכון שמדינת ישראל אמנם לא ידועה כמדינה חורפית מידי - אבל על אף שהחורף פה קצר, הוא לרוב מכה בצורה רצינית מאד, כך שבעיות הרטיבות בהחלט מתרחשות, ואתם עלולים לסבול מהן כל השנה. כמובן שכל זה יקרה, אלא אם תצרו קשר עם קבלן איטום שבאמת אפשר לסמוך עליו. לחברת מאסטר גגות ואיטומים, יש ניסיון רב בביצוע כל עבודות האיטום למבנה, בדגש על איטום של גגות - כך שאתם יכולים בהחלט לסמוך על הקבלנים שלנו!
 
 
 
קבלן איטום מקצועי
 
 
 
בית עם גג רעפים
 
 
 
קבלן איטום של גג רעפים
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 

קבלן מקצועי? רק במאסטר גגות ואיטומים

 
● תיקון איטום לגג קיים - המקרה הנפוץ ביותר שבו אתם תרצו ליצור קשר עם קבלן איטום מקצועי, הוא כאשר אתם מעוניינים בשירותי תיקון לאיטום שיש בגג הקיים שלכם. מדוע יש בכלל בעיות באיטום? בעיקר משום שהגג עצמו כבר ישן יחסית וגם האיטום הוא כבר בן כמה שנים טובות, ולכן הוא נעשה פחות עמיד לכמויות גדולות של מים. כמו כן, זה לעתים נובע מעבודות איטום קודמות שנעשו אצל קבלנים שלא היו מקצועיים, ולכן האיטום לא החזיק מעמד זמן רב, גם אם הוא חדש יחסית. במקרים הללו, כמובן שמאסטר גגות ואיטומים יכולים לספק לכם את הסיוע הנדרש, ולבצע תיקון לכל לבעיות האיטום שיש בגג קיים.
● תיקון ושיפוץ לגג - במסגרת עבודות האיטום שקבלני האיטום שלנו יספקו לכם, כמובן שתוכלו לקבל גם שירותי תיקון גגות רעפים ושיפוץ כלליים עבור הגג שלכם. מתי זה נדרש? למשל, כאשר מעבר לעבודות האיטום עצמן, צריך גם לתקן את הרעפים בגג הרעפים שלכם. לרוב הדברים הללו שלובים אחד בשני - משום שכאשר הרעפים נסדקים או נשברים - מתחילות גם בעיות האיטום שדורשות מכם ליצור קשר עם קבלן מקצועי. לכן, מאסטר גגות ואיטומים, יכולים לספק לכם את השירות המשלים שכול לגם שיפוץ והתקנה של חלקים מהגג שלכם.
מחיר הוגן - כמובן שאתם תרצו לבחור קבלן איטום שיציע לכם הצעת מחיר הוגנת לגמרי, בהתאם לסוג בעיית האיטום שיש בגג ובמבנה שלכם. מצד אחד - זכרו שמחירים נמוכים מידי צריכים לעורר אצלכם חשד. הרבה פעמים, המחיר הנמוך מאד, יכול לסמן על עבודה שאיננה איכותי, או על קבלן שפועל כלל ללא רישיון. מצד שני כמובן לא תרצו מלקבל הצעת מחיר גבוהה מידי - ומבחינה זו אצלנו תוכלו למצוא את האיזון המושלם.
 

צריכים כבר היום קבלן איטום לגג שלכם?

 
אם אתם מעוניינים בקבלן איטום שבאמת אפשר לסמוך עליו, צרו קשר עם מאסטר גגות ואיטומים דרך האתר, או בטלפון 073-7841692.