רטיבות בקיר חיצוני

 
כאשר מדובר על רטיבות בקירות, מדובר בעצם על שני סוגים אפשריים – רטיבות שקיימת בקיר הפנימי, ורטיבות שישנה בקיר החיצוני. מבין השניים הללו ,אין ספק שהמקרה של רטיבות בקיר חיצוני הוא מקרה הרבה יותר מסוכן. מדוע זה כך? משום שמדובר לרוב על רטיבות שהיא גדולה יותר, שיכולה לחלחל ליותר חלקים בבניין, לגרום להתפתחות של עובש שיוביל למחלות, ויכולה לפגוע הרבה יותר מהר ביסודות של הבניין. הדבר רלוונטי בין אם מדובר על קירות של בניין מגורים ובין אם אלו קירות של בית פרטי. הסיכון הוא גבוה מאד, ולכן מומלץ בחום להזמין את הצוות של מאסטר גגות אשר יגיע ויבחן את הבעיות הקשורות ברטיבות, ויציע לכם גם פתרון מתאים.

 
 
 
בידוד גג רעפים
 
 
 
בית עם גג רעפים
 
 
 
גג מבודד
 
 
 
גג רעפים
 
 
 
 
 

כל בעיה והפתרון שלה

 
● בעיות באיטום הגג - הדרך הטובה ביותר לטפל בבעיה היא כמובן אם מדובר על רטיבות בקיר חיצוני שנגרמת כתוצאה מליקוי באיטום שיש בגג. הסיבה לכך היא שמאסטר גגות מתמחים כמובן בפתרונות איטום לגגות, וכך הם יוכלו לספק לכם את הפתרון הראוי שיעלים לחלוטין את הרטיבות בתוך הקירות החיצוניים של המבנה. הסיבה להיווצרות הרטיבות מלכתחילה היא שהאיטום בגג היה לקוי מאד, המים החלו לחלחל פנימה, והמקום הראשון שבו הם פגשו, באופן טבעי - היה הקירות החיצוניים שהם החשופים ביותר לחדירה של כמות מים גבוהה מאד. ע"י ניקוז המים החוצה, תיקונים בקיר החיצוני וכמובן איטום מחדש של הגג - אפשר לטפל בבעיה אחת ולתמיד.
● סדקים בקיר החיצוני - לא פעם, הבעיה של רטיבות בקיר חיצוני נגרמת ממפגע שנראה בהתחלה אסתטי בלבד, אבל ההשלכה שלו על חיינו היא עצומה. מדובר על מצב של סדקים בקירות החיצוניים. סדקים הם חלק מהחיים של כל קיר - במיוחד כאשר מדובר על בתים ומבנים שהם ישנים יחסית. אולם, הסדקים הללו בעיתיים לא רק מבחינת המראה שלהם, אלא גם מההשפעה שלהם על האיכות של הקיר והיכולת שלו להיות אטום מפני נזילות! מספקי שמים יזלגו על הקיר , יכנסו ויחלחלו לתוך הסדק ומכאן - תתחיל לכם הרטיבות .זה אמנם לא יקרה אחרי מחזור גשמים אחד - אבל אחרי חורף שלם, אתם בהחלט תסבלו המרטיבות. במקרים הללו יש לנקז את המים החוצה, לבצע תיקונים נדרשים בקיר וכמובן - לאטום לחלוטין את הסדקים הללו.
● איטום חלונות לקוי - חברת מאסטר גגות תוכל לסייע לכם גם במקרה שבו מדובר על רטיבות בקיר חיצוני שנובעת מאיטום לקוי בחלונות שלכם. כשהאיטום בחלון לקוי אמנם לרוב הקיר הפנימי יסבול מזה - אבל יש בהחלט סיכוי שגם הקיר החיצוני יסבול כתוצאה מכך, והמים יחלחלו ויפגעו גם בצד החיצוני של הקיר.

 

לא להסס אפילו לשנייה כשיש רטיבות בקירה החיצוני שלכם

 
הדבר שחשוב לזכור יותר מכל הוא, שבכל מקרה כדאי ליצור קשר עם מאסטר גגות כדי שאנחנו נגיע, נסקור ונבדוק את הבעיה, ונציע לכם פתרון הולם.